Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Reeph
OwneR & Boss
OwneR & Boss
Reeph


Numri i postimeve : 101
Reputation : 0
Join date : 28/07/2010
Age : 27
Location : G-Lan

Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Barcoleta   Barcoleta I_icon_minitimeThu Jul 29, 2010 3:44 pm

E qela ket tem që mos me qel secili tem n'veti me qit barcoleta mu mush plot mos me dit qka po lexon !! Po qdo barcolet me qit ktu

Respect

Po ja nisi i par ..

Punë burrash
E shtynë gruaja burrin të bëjë punët e shtëpisë..., dhe kështu ai shkon në banjë dhe dëshiron të pastroj bluzën e tij në lavatriçe.
Pas dy minutash, e pyet gruan:
- Cilin program duhet ta aktivizoj në lavatriçe?
- Varet, ia kthen gruaja.
- Çfarë po shkruan në bluzë?
- Manchester United, ia kthen burri.




Shefi
Gjatë një takimi të stafit shefi ankohet se nuk po e respektonin sa duhet. Të njëjtën ditë shkon në një dyqan të afërm dhe blen një shenjë e cila shkruante, "Unë jam Shefi" dhe e ngjet në derën e zyrës.
Më vonë gjatë ditës kthehet nga pushimi i drekës e gjen një porosi që dikush i kishte lënë dikush. "Gruaja juaj ka thirrur, e ka kërkuar shenjën e vet prapa!





Vizitat
Një natë, një çift derisa po shtriheshin në krevat, burri e prek me butësi gruan rreth qafës dhe fillon t’ia fërkojë duart e saj. Gruaja i kthehet dhe i thotë:
- Më fal, i dashur. Nesër kam një vizitë tek gjinekologu dhe dua të jem e freskët.
Burri, i refuzuar, kthehet në anën tjetër dhe tenton të fle. Pas pak minutash, kthehet sërish dhe prek gruan e tij. Kësaj radhe ai i pëshpërit në vesh:
- A mos ke nesër vizitë edhe tek dentisti, jo?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.tagged.com/reeph1
Spider-A
Moderatorë
Moderatorë
Spider-A


Numri i postimeve : 37
Reputation : 0
Join date : 29/07/2010
Age : 27
Location : Gilan (Big - Force Records )

Barcoleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Barcoleta I_icon_minitimeThu Aug 05, 2010 11:31 pm

AGGAGAGAGGA :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..: Argëtim dhe Zbavitje :.. :: Humorë-
Kërce tek: